Ancak söyleyecek sözü olmayanlar küfre başvurur
Tarih: Ocak 15, 2003 - 11:06:15
Konu: yuzuklerinefendisi.COM sitesi


Yüzük dostlarım,

Bizler bu "aşka" gönül vermiş; insanlığın, dostluğun, kardeşliğin, özverinin, iyiliğin unutulduğu bu dünyaya FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI getirerek biraraya gelen ve unutulan değerleri yeniden insanlığa kazandırmak isteyen yüzük dostlarıyız.

Yüzüklerin Efendisiyle verilmek istenen mesajı algılayamayan, sığ düşünceye sahip insanların bizlere eleştiriden öte saldırı niteliği taşıyan uslüplerinden, küfür dolu yazılarından oldukça rahatsız olmaktayım.

Kitapta anlatılan olayları günümüze aktarırsak o kadar çok ortak nokta görürüz ki. Hangimizin hayatında "Grima Wormtongue" gibi dost görünüp düşmanla işbirliği yapan fikirlerimizi etkilemeye çalışan insanlar olmadı, bazen kötü gürüp de sonradan Legolas ve Gimli gibi sıkı dost olduğumuz, arkadaşlarımız olmadı mı? Etrafımızda bizlere öğütler veren, hayatın dikenli yollarında yol göstericiler olmadı mı? Kötülerle sadece kaba kuvvetle değil, akılla savaştığımız olmadı mı? Bunlar ve daha nicesi anlatılıyor bu hikayede.. Ama bunları görebilenler çok az..NE YAZIK. Bu yüzden bu kadar yozlaştık, insanlığımızı unuttuk.

Unutmamak gerekir ki ancak ve ancak söyleyecek sözü olmayanlar küfre başvurur.

Sen "Anonim" kişiler abuk subuk yazılarıyla değil eleştiri adeta saldırı yapıyorlar. Madem kendinden bu kadar eminsiniz NEDEN İSMİNİZİ GİZLİYORSUNUZ. Cesaretiniz var ise isminizle katılırsınız siteye.

Bu site bir dostluk sitesidir. Farklı amaçları olanlar, lütfen bizleri rahat bırakınız

Sevgilerimle

AlduérenBu yazının bulunduğu yer: Yuzuklerin Efendisi / Turkiye LOTR / Turkey
http://www.yuzuklerinefendisi.com

Bu yazıyı bulabileceğiniz URL adresi:
http://www.yuzuklerinefendisi.com/article.php?sid=975