Bir
Tarih: Ağustos 29, 2002 - 18:18:35
Konu: yuzuklerinefendisi.COM sitesi


Merhaba Arkadaşlar!
Öncelikle belirtmeliyimki ister "A" yapıtı olsun ister "B",bizim ülkemizde böyle toplanışlara böyle kurum ve organizasyonlara çok büyük bir ihtiyaç var! Bu sitede ülkemiz içerisinde bu açlığı doldurmayı başaran "limitli" sitelerden,kurumlardan sadece bir tanesi !

Kişisel olarak ben Yıldız Savaşları fanıyım ayrıca ciddi anlamdada bu işin koleksiyon boyutlarıyla profesyonel olarak ilgilenmekteyim.Sizin için Yüzüklerin Efendisi ne kadar önemli ise benim içinde Star Wars aynı.Burda asıl konu o mu güzel bumu güzel değil,herşeyin kendi bir güzelliği vardır ve kendi beğenenleri vardır sonuçta.Benim asıl yakındığım konu "geçici" veya diğer tabiriyle "özenti","moda takipçisi" fanların verdiği rahatsızlık. Birçok insan var,fakat tabi hepsi aynı değil.Örnek olarak bir grup filmden sonra kendini kaptırdı olayları deşti ve son sürat bu dünyayı "tüketti" ve onlar emin olun daha sonra "Star Wars" ardındanda sinemalarda oynamasıyla günün trendi olan "Spiderman" e yatay geçiş yaptılar,tabi bu sene sinemalara gelecek olan LOTR e tekrar terfi edicekler kendilerini ve ardından emin olun onuda bitirip karşımıza yeni bir filmin fanı olarak geçecekler!

Bu kşiler ortalığı karıştırmaktan başka hiçbir şeye yaramıyorlar ister sizin orta dünyanızda olsun,ister bizim galaksimizde! Hani siz birşeye dalmış veya kendinizi bir kitap okumaya vermişen,yanınıza gelip sizin dikkatini dağıtan ve ardından kaybolan tipler vardır ya,işte onlardan bunların hiçbir farkı yok! Uzak durun!

Bu tiplerin tek uğraşı web sitelerinde,kendi sevdikleri şeyleri övmek ve diğerlerine pislik atmak,yok yere eleştirmektir.Ne gerek varsa?

Benim LOTR hakkındaki düşüncelerimi merak eden varsada açıklayım: Ben kitapları okumadım ve bu yüzden film bana biraz kopuk geldi (eminimki değildir) olayları anlamakta zorlandım..yinede Tolkien içim herzaman saygım sonsuz olacaktır...Kitaplarıda okumak isterim ve mutlaka bunu yaparım

Güç sizinle olsun !

Bu yazının bulunduğu yer: Yuzuklerin Efendisi / Turkiye LOTR / Turkey
http://www.yuzuklerinefendisi.com

Bu yazıyı bulabileceğiniz URL adresi:
http://www.yuzuklerinefendisi.com/article.php?sid=748