www.yuzuklerinefendisi.com
Tarih: Haziran 28, 2006 - 14:51:09
Konu: yuzuklerinefendisi.COM sitesi


Öncelikle merhaba...

Siteye yaklaşık 5 aydır üyeyim...
Ve bu 5 ayda o kadar çok şey gördüm ve o kadar çok şey öğrendim ki. Arkadaşlık, Dostluk, Güven, Sevgi, Saygı v.s...
Siteyi inceleme zamanı geçtikten sonra bir üyelik dönemi başladı.. Üye olmuştum fakat foruma yazı yazamıyordum.. Ne yapayım diye düşünürken site adminine mail atmak geldi aklıma, Kendisiyle uzun süren bir mailleşmeden sonra üyelikteki sorun çözülmüş oldu ve bu güzel sitenin kapısı açılmış oldu bana..


Bu geçen zamanda sevgi ve sagıyı gördüm.. Site yöneticimiz olan Iarwain-Ben-Adar'ın sıkılmadan sorularıma cevap vermesi, beni gerçekten sevindirmişti.. Burdan ona da geç kalmış bir teşekkür de bulunayım..
Daha sonraları siteye girip forum kısmına bişeyler yazdıkça yeni yeni insanlarla tanıştım hepsi çok güzel, hepsi çok özel insanlardı..
Hatta bu sitede beni görmediği halde ve daha ben sitede iki aylıkken bana güvenerek bir ürününü tamir için gönderen arkadaşımın bu tutumu sitede gerçek güvenin, gerçek sevginin ve gerçek saygının olduğunu gösterdi ve beni siteye bağlayan nedenlerden oldu..
Daha sonraları site üyelerinin yapmış olduğu buluşmalara katıldım. Burada daha önce sitede yazılarını gördüğüm insanların yüzlerini gördüm; gördüklerimin hepsi cana yakın, sevgi ve saygıyı sonsuz hakeden insanlardı..
Sonraları site benim çok şey ifade etti. Ayrılamaz hale gelmiştim. İşten eve geldiğimde ilk işim pc'yi açmak ve siteye girmekti..
Şimd ise kolay kolay koparılmayacak bir bağla bağlandım siteye ve üyelerine..Hepsine ayrı bir teşekkür ediyorum..
Gördüklerim görmediklerim, msn de sohpetim olan veya olmayan hepinizi saygıyla selamlıyorum ve hepinizi seviyorum...
[b]İyi ki varsınız..[/b]

Bu yazının bulunduğu yer: Yuzuklerin Efendisi / Turkiye LOTR / Turkey
http://www.yuzuklerinefendisi.com

Bu yazıyı bulabileceğiniz URL adresi:
http://www.yuzuklerinefendisi.com/article.php?sid=1993