Yıllar önce, yıllar sonra
Tarih: Ekim 25, 2004 - 12:57:31
Konu: yuzuklerinefendisi.COM sitesi


Bakıyorum da kaç yıl olmuş bu siteye üye olalı.
Nice tartışmalar, nice buluşmalar yaşandı. Zaman zaman sitenin içeriği tartışıldı. Hikayelerden şikayet edildi. Dostluklar kuruldu, forumda fikir ayrılıklarıyla birlikte kavgalar yaşandı. Zıt fikirler savunuldu, kırgınlıklar oldu.

Yüzüklerin Efendisi'nin filmi ile birlikte canlanan siteye nice "geçici" heves dostlar katıldı, niceleri aramızdan ayrıldı, niceleri hala burada bir dostluğu paylaşmakta.

Bu site ile büyüyenlerimiz oldu aramızda. Tecrübelerini daha küçük yüzük dostlarına aktaranlarımız oldu. Bazılarımızın yeni çocukları oldu :) . Kısacası yıllarımızı geçirdiğimiz bu site adeta bizimle gelişen bir varlık, bir arkadaş oldu.Evet artık filmler çoktan geride kaldı. "Evet bu cuma işte işte Yüzüklerin Efendisinin yeni bölümü geliyor" diye heyecanlanamıyoruz artık. Bu beni birazcık üzse de yine de ziyaret etmeden duramıyorum bu siteyi. Dostlarımı görüyorum, onlarla paylaştığım nice dostluklarımı hatırlayıp seviniyorum.

Bundan bir 5 yıl sonra belki artık hiçbirimiz filmler hakkında konuşmayacağız. Şu an öğrenci olanlar yarın öbür gün evlenip hayata atılacaklar, belki yüzüklerinefendisinden çok hayat mücadelesi alacak düşüncelerini. Ama yine de çok çok küçük de olsa kalacak bir nebze bizi bir araya getiren sebep kalbimizde.

Daha hep birlikte nice yıllar diliyorum herkese..

Alduéren
Bu yazının bulunduğu yer: Yuzuklerin Efendisi / Turkiye LOTR / Turkey
http://www.yuzuklerinefendisi.com

Bu yazıyı bulabileceğiniz URL adresi:
http://www.yuzuklerinefendisi.com/article.php?sid=1740