Nice ayrılıklar
Tarih: Haziran 30, 2003 - 10:28:24
Konu: yuzuklerinefendisi.COM sitesi


Sitemizde bir yaprak dökümü var. Kadim zamanlardan tanıdığım isimlerin çoğunu son zamanlarda göremiyorum. Ve birçoğuda ayrılık mesajlarıyla göçüp gidiyorlar.Ve tabi her birinin kendince haklı sebepleri var.
Ayrılma kavramı neyi anlatıyor? Öncelikle bunu sorgulayalım. Browser`a bir daha asla bu adresi yazmamayı mı yoksa yazı,yorum veya mesaj göndermemeyi mi? Bence kanına bu siteden birazcık bulaşan birisi ayrılığa dayanamaz.

Kesinlikle yine bakar,okur ve hatta dayanamayıp başka bir nickle yorum bile yapar. Öyleyse bu ayrılık mesajları niyedir?
Son zamanlarda ana sayfa yazılarının çoğu hikaye şeklinde olmaya başladı. İnsanlar bir şekilde hikaye yazmak için kendilerini mecbur hissediyorlar gibi bir kanıya kapıldım. Çünkü bir dönem ben de öyle hissedip bir tane yazmaya çalışmıştım ama başarısız olduğumu düşünerek vazgeçtim. Ha bu kötü birşey mi ; kesinlikle hayır. Ben bunları okumaktan zevk duyuyorum. Fakat yukarıda bahsettiğim hissiyattan dolayı yazılan bazıları baştan savma oluyor.
İlk olarak ayrıldığını iddia eden arkadaşlara sesleniyorum. Beğenmediğin ama özünde sevdiğin bir yerden kaçıp gitmek işin en kolay yanıdır. Aslolan burayı beğendiğin hale getirmek için çalışmaktır. Ya sev ya terket saçmalığı gibi ya beğen ya kaç fikri olamaz olmamalıdır.
Son olarak ana sayfaya değerli yazı ve hikayelerini gönderen arkadaşlar (ki buna ben de dahilim) biraz da kendimizi zorlayıp bilgilendirici veya haberdar edici, özenli makaleler yazmaya çalışalım. Siteyi ilk defa karşısında gören insanlar da ilk olarak forum`un konu dışı başlığını ziyaret etmek yerine ana sayfayı okumayı tercih ederler belki de...

Bu yazının bulunduğu yer: Yuzuklerin Efendisi / Turkiye LOTR / Turkey
http://www.yuzuklerinefendisi.com

Bu yazıyı bulabileceğiniz URL adresi:
http://www.yuzuklerinefendisi.com/article.php?sid=1326